Kalori Bijirin sarapan pelbagai bijian

1 hidangan

119 kalori

bijirin sarapan, campuran bijirin · kira-kira 30 g

Protein
2.1 g
Karbohidrat
24.3 g
Lemak
1.2 g
Serat
1.1 g

Anggaran menggunakan saiz bahagian yang biasa. Kalori di sini bermaksud kilokalori (kcal). Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

bijirin sarapan, campuran bijirin · satu item atau bahagian ≈ 30 g

JumlahKalori, lebih kurang.
½ bahagian(15 g)60 kalori
1 hidangan(30 g)119 kalori
2 bahagian(60 g)238 kalori
3 bahagian(90 g)357 kalori

Nilai pemakanan bagi setiap hidangan dan setiap 100 gram

bijirin sarapan, campuran bijirin · 1 hidangan (30 g)

NutrienHidangan100 g
Tenaga119 kcal397 kcal
Protein2.1 g6.9 g
Karbohidrat24.3 g81.1 g
Lemak1.2 g3.8 g
Serat1.1 g3.8 g
Gula5.5 g18.2 g
garam0 g0 g

Kalori Bijirin sarapan pelbagai bijian setiap hidangan

1 hidangan mengandungi tentang 119 kalori. Rekod sumber: bijirin sarapan, campuran bijirin. Satu hidangan lalai dalam kalkulator ini bersamaan 30 g. Saiz dan resipi sebenar boleh berbeza.

Protein dalam hidangan ini kira-kira 2.1 g. Setiap 100 g, nilai tenaga adalah kira-kira 397 kcal. Fineli.

Bandingkan cara penyediaan

Satu unit atau hidanganKalori, lebih kurang.
bijirin sarapan, campuran bijirin(30 g)119 kalori
bijirin sarapan, gandum, rai, oat, barli, Top Food(30 g)109 kalori
bijirin sarapan, gandum, rai, oat, jagung, bijirin sarapan oat bijirin penuh Elovena(30 g)119 kalori

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Berapa besar saiz hidangan dalam kalkulator ini?

Tetapan lalai ialah satu hidangan (30 g), berdasarkan ukuran untuk rekod Fineli ini. Separuh bermaksud separuh daripada jumlah itu. Pilih saiz yang paling hampir dengan hidangan anda; anggaran visual bukan ukuran yang ditimbang.

Bagaimanakah kalori dan nutrien dikira?

Kalkulator mendarabkan bilangan unit atau hidangan dengan berat hidangan daripada sumber dan nilai nutrien bagi setiap 100 g, kemudian membahagikannya dengan 100. Hanya nilai yang dipaparkan dibundarkan. Nilai pemakanan yang tiada ditunjukkan dengan tanda sengkang.

Adakah nilai ini sepadan dengan makanan yang saya makan?

Semak nama sumber untuk mengetahui sama ada makanan itu dimasak atau kering serta sama ada susu, minyak atau garam disertakan. Saiz hirisan roti berbeza-beza. Sapuan dan bahan tambahan di atas roti tidak termasuk.

Sumber, saiz bahagian dan kaedah

Nilai pemakanan dan berat sekeping/bahagian: THL, data terbuka Fineli 20.0, dimuat turun 2026-09-22. Calotank telah menambah nama bahagian harian dan mengira hasil daripada nilai sumber.

Saiz hidangan ialah contoh, bukannya cadangan hidangan atau jaminan berat bagi setiap unit makanan. Semak rekod sumber untuk bahagian yang boleh dimakan dan cara penyediaan. Pengiraan menggunakan berat hidangan bagi rekod khusus ini.

Contoh berat bahagian atau bahagian untuk makanan ini: Kecil 25 g · Sederhana 30 g · besar 35 g.

Pemakanan bahagian = bilangan item × berat satu item atau bahagian × nilai nutrien setiap 100 g ÷ 100. Pengiraan mengekalkan ketepatan sumber; hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai yang hilang muncul sebagai sempang. Menukar kalkulator tidak menyimpan atau menghantar input ke pelayan atau aplikasi.

Data terbuka Fineli · CC BY 4.0. Calotank adalah bebas dan tidak dihasilkan atau disahkan oleh THL.

Calotank · dikemas kini