Kalori Bar snek dengan kekacang

1 hidangan

250 kalori

Bar snek dengan kekacang, manis · kira-kira 50 g

Protein
7.6 g
Karbohidrat
16.1 g
Lemak
16.5 g
Serat
4 g

Anggaran menggunakan saiz bahagian yang biasa. Kalori di sini bermaksud kilokalori (kcal). Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

Bar snek dengan kekacang, manis · satu item atau bahagian ≈ 50 g

JumlahKalori, lebih kurang.
½ bahagian(25 g)125 kalori
1 hidangan(50 g)250 kalori
2 bahagian(100 g)501 kalori
3 bahagian(150 g)751 kalori

Nilai pemakanan bagi setiap hidangan dan setiap 100 gram

Bar snek dengan kekacang, manis · 1 hidangan (50 g)

NutrienHidangan100 g
Tenaga250 kcal501 kcal
Protein7.6 g15.2 g
Karbohidrat16.1 g32.3 g
Lemak16.5 g33.1 g
Serat4 g7.9 g
Gula11 g22 g
garam0 g0 g

Kalori Bar snek dengan kekacang setiap hidangan

1 hidangan mengandungi tentang 250 kalori. Rekod sumber: Bar snek dengan kekacang, manis. Satu hidangan lalai dalam kalkulator ini bersamaan 50 g. Saiz dan resipi sebenar boleh berbeza.

Protein dalam hidangan ini kira-kira 7.6 g. Setiap 100 g, nilai tenaga adalah kira-kira 501 kcal. Fineli.

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Berapa besar saiz hidangan dalam kalkulator ini?

Tetapan lalai ialah satu hidangan (50 g), berdasarkan ukuran untuk rekod Fineli ini. Separuh bermaksud separuh daripada jumlah itu. Pilih saiz yang paling hampir dengan hidangan anda; anggaran visual bukan ukuran yang ditimbang.

Bagaimanakah kalori dan nutrien dikira?

Kalkulator mendarabkan bilangan unit atau hidangan dengan berat hidangan daripada sumber dan nilai nutrien bagi setiap 100 g, kemudian membahagikannya dengan 100. Hanya nilai yang dipaparkan dibundarkan. Nilai pemakanan yang tiada ditunjukkan dengan tanda sengkang.

Adakah nilai ini sepadan dengan makanan yang saya makan?

Produk tanpa kulit, dipanggang, ditambah garam atau dimaniskan boleh berbeza. Berat bagi setiap sudu menggunakan ukuran dalam rekod ini: sudu rata dan sudu penuh bertimbun tidak mempunyai berat yang sama. Semak label produk anda.

Sumber, saiz bahagian dan kaedah

Nilai pemakanan dan berat sekeping/bahagian: THL, data terbuka Fineli 20.0, dimuat turun 2026-09-22. Calotank telah menambah nama bahagian harian dan mengira hasil daripada nilai sumber.

Saiz hidangan ialah contoh, bukannya cadangan hidangan atau jaminan berat bagi setiap unit makanan. Semak rekod sumber untuk bahagian yang boleh dimakan dan cara penyediaan. Pengiraan menggunakan berat hidangan bagi rekod khusus ini.

Contoh berat bahagian atau bahagian untuk makanan ini: Kecil 20 g · Sederhana 50 g · besar 100 g.

Pemakanan bahagian = bilangan item × berat satu item atau bahagian × nilai nutrien setiap 100 g ÷ 100. Pengiraan mengekalkan ketepatan sumber; hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai yang hilang muncul sebagai sempang. Menukar kalkulator tidak menyimpan atau menghantar input ke pelayan atau aplikasi.

Data terbuka Fineli · CC BY 4.0. Calotank adalah bebas dan tidak dihasilkan atau disahkan oleh THL.

Calotank · dikemas kini