Kalori Kek Runeberg

1 unit

324 kalori

Kek Runeberg · kira-kira 80 g

Protein
4.9 g
Karbohidrat
35.1 g
Lemak
17.9 g
Serat
1.3 g

Anggaran menggunakan saiz bahagian yang biasa. Kalori di sini bermaksud kilokalori (kcal). Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

Kek Runeberg · satu item atau bahagian ≈ 80 g

JumlahKalori, lebih kurang.
½ keping(40 g)162 kalori
1 unit(80 g)324 kalori
2 keping(160 g)647 kalori
3 keping(240 g)971 kalori

Nilai pemakanan bagi setiap hidangan dan setiap 100 gram

Kek Runeberg · 1 unit (80 g)

NutrienHidangan100 g
Tenaga324 kcal405 kcal
Protein4.9 g6.1 g
Karbohidrat35.1 g43.9 g
Lemak17.9 g22.4 g
Serat1.3 g1.7 g
Gula22.2 g27.8 g
garam0.34 g0.42 g

Kalori Kek Runeberg setiap hidangan

1 unit mengandungi tentang 324 kalori. Rekod sumber: Kek Runeberg. Satu hidangan lalai dalam kalkulator ini bersamaan 80 g. Saiz dan resipi sebenar boleh berbeza.

Protein dalam hidangan ini kira-kira 4.9 g. Setiap 100 g, nilai tenaga adalah kira-kira 405 kcal. Fineli.

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Berapa besar saiz hidangan dalam kalkulator ini?

Tetapan lalai ialah satu unit (80 g), berdasarkan ukuran untuk rekod Fineli ini. Separuh bermaksud separuh daripada jumlah itu. Pilih saiz yang paling hampir dengan hidangan anda; anggaran visual bukan ukuran yang ditimbang.

Bagaimanakah kalori dan nutrien dikira?

Kalkulator mendarabkan bilangan unit atau hidangan dengan berat hidangan daripada sumber dan nilai nutrien bagi setiap 100 g, kemudian membahagikannya dengan 100. Hanya nilai yang dipaparkan dibundarkan. Nilai pemakanan yang tiada ditunjukkan dengan tanda sengkang.

Adakah nilai ini sepadan dengan makanan yang saya makan?

Saiz unit dan resipi berbeza-beza. Jadual menerangkan produk Fineli yang dinamakan, bukan setiap jenama. Label bungkusan anda lebih khusus; kira inti dan bahan tambahan lain secara berasingan.

Sumber, saiz bahagian dan kaedah

Nilai pemakanan dan berat sekeping/bahagian: THL, data terbuka Fineli 20.0, dimuat turun 2026-09-22. Calotank telah menambah nama bahagian harian dan mengira hasil daripada nilai sumber.

Saiz hidangan ialah contoh, bukannya cadangan hidangan atau jaminan berat bagi setiap unit makanan. Semak rekod sumber untuk bahagian yang boleh dimakan dan cara penyediaan. Pengiraan menggunakan berat hidangan bagi rekod khusus ini.

Contoh berat bahagian atau bahagian untuk makanan ini: Sederhana 80 g.

Pemakanan bahagian = bilangan item × berat satu item atau bahagian × nilai nutrien setiap 100 g ÷ 100. Pengiraan mengekalkan ketepatan sumber; hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai yang hilang muncul sebagai sempang. Menukar kalkulator tidak menyimpan atau menghantar input ke pelayan atau aplikasi.

Data terbuka Fineli · CC BY 4.0. Calotank adalah bebas dan tidak dihasilkan atau disahkan oleh THL.

Calotank · dikemas kini