Nugget Ayam Hesburger – kalori (Finland)

1 hidangan

248 kalori

4 ketul ayam, tanpa celup

Nilai ini tidak termasuk sos pencicah.

Protein
10.4 g
Karbohidrat
18.8 g
Lemak
14.7 g
Serat
— g

menu Finland. Nilai pemakanan restoran setiap hidangan tersenarai. Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

4 ketul ayam, tanpa celup

JumlahKalori, lebih kurang.
½ bahagian124 kalori
1 hidangan248 kalori
2 bahagian496 kalori
3 bahagian744 kalori

Pemakanan dalam pilihan anda dan satu hidangan

4 ketul ayam, tanpa celup · 1 hidangan

NutrienHidanganSatu hidangan
Tenaga248 kcal248 kcal
Protein10.4 g10.4 g
Karbohidrat18.8 g18.8 g
Lemak14.7 g14.7 g
Serat— g— g
Gula0.1 g0.1 g
garam1.2 g1.2 g

Kalori dalam satu hidangan

4 ketul ayam, tanpa celup: 248 kalori. Nilai ini adalah untuk item yang dipilih dalam menu Finland.

Nilai ini tidak termasuk sos pencicah.

Kira tambahan secara berasingan

Di bawah ialah nilai restoran untuk satu hidangan tambahan yang dihidangkan secara berasingan. Keputusan kalkulator tidak termasuk ini.

TambahanKalori
Paprika mayonis273 kcal
Mayonis timun212 kcal
Sos masam manis38 kcal
sos BBQ37 kcal
Sos keju cheddar61 kcal

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Adakah ini kalori untuk hidangan keseluruhan?

Nilai produk individu biasanya bukan nilai keseluruhan hidangan. Tambah bahagian dan minuman yang anda pesan. Contoh hidangan di sini menambahkan produk tertentu bersama-sama dan tidak menerangkan setiap tawaran makanan.

Bolehkah saya menggunakan nilai ini di negara lain?

Nilai ini telah disemak di laman web Finland Hesburger. Resipi dan saiz hidangan boleh berbeza mengikut negara. Gunakan maklumat pemakanan semasa dari restoran di negara tempat anda memesan.

Mengapa serat ditunjukkan sebagai sengkang?

Meja restoran yang digunakan di sini tidak menyenaraikan serat. Data yang hilang tidak bermakna produk tidak mengandungi serat.

Sumber restoran dan pengiraan hidangan

Sumbernya ialah jadual pemakanan Finland rasmi Hesburger. Nilai ini menerangkan produk dan hidangan yang dinamakan. Menu, resipi dan saiz pakej di negara lain mungkin berbeza. Nilai pemakanan Hesburger rasmi.

Bilangan hidangan × nilai restoran untuk satu hidangan yang disenaraikan = pemakanan untuk pilihan anda. Hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai gentian yang hilang muncul sebagai sempang. Nilai sajian tersenarai tidak ditukar kepada pemberat ciptaan atau nilai per-100 gram.

Satu hidangan bermaksud satu item atau saiz hidangan yang dipilih: contohnya, satu burger, satu hidangan kentang goreng atau kotak nuget yang dipilih. Separuh bermakna separuh daripada hidangan itu. Menukar kalkulator tidak menghantar pilihan anda ke pelayan atau apl.

Bahan-bahan burger sendiri termasuk dalam nilainya. Kentang goreng, minuman dan sos yang dipesan secara berasingan mesti ditambah secara berasingan. Sos pencicah nugget dan saus salad berasingan, campuran biji dan crouton dikecualikan daripada nilai tersenarai.

Maklumat produk boleh berubah. Semak halaman produk semasa restoran, terutamanya untuk alahan; halaman ini bukan senarai alergen. Calotank ialah perkhidmatan bebas.

Sumber disemak .