Kalori Salad coleslaw

1 hidangan

117 kalori

salad, salad coleslaw, keluaran industri · kira-kira 75 g

Protein
0.9 g
Karbohidrat
5.4 g
Lemak
10 g
Serat
1.4 g

Anggaran menggunakan saiz bahagian yang biasa. Kalori di sini bermaksud kilokalori (kcal). Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

salad, salad coleslaw, keluaran industri · satu item atau bahagian ≈ 75 g

JumlahKalori, lebih kurang.
½ bahagian(38 g)58 kalori
1 hidangan(75 g)117 kalori
2 bahagian(150 g)234 kalori
3 bahagian(225 g)351 kalori

Nilai pemakanan bagi setiap hidangan dan setiap 100 gram

salad, salad coleslaw, keluaran industri · 1 hidangan (75 g)

NutrienHidangan100 g
Tenaga117 kcal156 kcal
Protein0.9 g1.2 g
Karbohidrat5.4 g7.3 g
Lemak10 g13.3 g
Serat1.4 g1.9 g
Gula5.4 g7.1 g
garam0.26 g0.35 g

Kalori Salad coleslaw setiap hidangan

1 hidangan mengandungi tentang 117 kalori. Rekod sumber: salad, salad coleslaw, keluaran industri. Satu hidangan lalai dalam kalkulator ini bersamaan 75 g. Saiz dan resipi sebenar boleh berbeza.

Protein dalam hidangan ini kira-kira 0.9 g. Setiap 100 g, nilai tenaga adalah kira-kira 156 kcal. Fineli.

Bandingkan cara penyediaan

Satu unit atau hidanganKalori, lebih kurang.
salad, salad coleslaw, keluaran industri(75 g)117 kalori
salad, salad coleslaw, buatan sendiri(75 g)75 kalori

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Berapa besar saiz hidangan dalam kalkulator ini?

Tetapan lalai ialah satu hidangan (75 g), berdasarkan ukuran untuk rekod Fineli ini. Separuh bermaksud separuh daripada jumlah itu. Pilih saiz yang paling hampir dengan hidangan anda; anggaran visual bukan ukuran yang ditimbang.

Bagaimanakah kalori dan nutrien dikira?

Kalkulator mendarabkan bilangan unit atau hidangan dengan berat hidangan daripada sumber dan nilai nutrien bagi setiap 100 g, kemudian membahagikannya dengan 100. Hanya nilai yang dipaparkan dibundarkan. Nilai pemakanan yang tiada ditunjukkan dengan tanda sengkang.

Adakah nilai ini sepadan dengan makanan yang saya makan?

Ini ialah anggaran bagi resipi yang dinamakan dalam pangkalan data. Kuantiti bahan, cara penyediaan dan saiz hidangan mempengaruhi hasilnya. Hidangan sampingan dan minuman tidak termasuk melainkan dinyatakan dalam rekod sumber. Gunakan panduan kalori makanan buatan sendiri untuk resipi anda.

Sumber, saiz bahagian dan kaedah

Nilai pemakanan dan berat sekeping/bahagian: THL, data terbuka Fineli 20.0, dimuat turun 2026-09-22. Calotank telah menambah nama bahagian harian dan mengira hasil daripada nilai sumber.

Saiz hidangan ialah contoh, bukannya cadangan hidangan atau jaminan berat bagi setiap unit makanan. Semak rekod sumber untuk bahagian yang boleh dimakan dan cara penyediaan. Pengiraan menggunakan berat hidangan bagi rekod khusus ini.

Contoh berat bahagian atau bahagian untuk makanan ini: Kecil 50 g · Sederhana 75 g · besar 100 g.

Pemakanan bahagian = bilangan item × berat satu item atau bahagian × nilai nutrien setiap 100 g ÷ 100. Pengiraan mengekalkan ketepatan sumber; hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai yang hilang muncul sebagai sempang. Menukar kalkulator tidak menyimpan atau menghantar input ke pelayan atau aplikasi.

Data terbuka Fineli · CC BY 4.0. Calotank adalah bebas dan tidak dihasilkan atau disahkan oleh THL.

Calotank · dikemas kini