Kalori Daging lembu dalam sos wain merah

1 hidangan

245 kalori

daging lembu dengan Sos wain merah · kira-kira 200 g

Protein
29.7 g
Karbohidrat
4.6 g
Lemak
9.7 g
Serat
1.1 g

Anggaran menggunakan saiz bahagian yang biasa. Kalori di sini bermaksud kilokalori (kcal). Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

daging lembu dengan Sos wain merah · satu item atau bahagian ≈ 200 g

JumlahKalori, lebih kurang.
½ bahagian(100 g)123 kalori
1 hidangan(200 g)245 kalori
2 bahagian(400 g)491 kalori
3 bahagian(600 g)736 kalori

Nilai pemakanan bagi setiap hidangan dan setiap 100 gram

daging lembu dengan Sos wain merah · 1 hidangan (200 g)

NutrienHidangan100 g
Tenaga245 kcal123 kcal
Protein29.7 g14.8 g
Karbohidrat4.6 g2.3 g
Lemak9.7 g4.8 g
Serat1.1 g0.5 g
Gula2.5 g1.2 g
garam1.23 g0.61 g

Kalori Daging lembu dalam sos wain merah setiap hidangan

1 hidangan mengandungi tentang 245 kalori. Rekod sumber: daging lembu dengan Sos wain merah. Satu hidangan lalai dalam kalkulator ini bersamaan 200 g. Saiz dan resipi sebenar boleh berbeza.

Protein dalam hidangan ini kira-kira 29.7 g. Setiap 100 g, nilai tenaga adalah kira-kira 123 kcal. Fineli.

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Berapa besar saiz hidangan dalam kalkulator ini?

Tetapan lalai ialah satu hidangan (200 g), berdasarkan ukuran untuk rekod Fineli ini. Separuh bermaksud separuh daripada jumlah itu. Pilih saiz yang paling hampir dengan hidangan anda; anggaran visual bukan ukuran yang ditimbang.

Bagaimanakah kalori dan nutrien dikira?

Kalkulator mendarabkan bilangan unit atau hidangan dengan berat hidangan daripada sumber dan nilai nutrien bagi setiap 100 g, kemudian membahagikannya dengan 100. Hanya nilai yang dipaparkan dibundarkan. Nilai pemakanan yang tiada ditunjukkan dengan tanda sengkang.

Adakah nilai ini sepadan dengan makanan yang saya makan?

Berat bagi setiap sudu bergantung pada makanan, jadi minyak dan sos tidak mempunyai berat gram yang sama. Ramuan dan kandungan lemak berbeza-beza. Gunakan label produk anda jika tersedia.

Sumber, saiz bahagian dan kaedah

Nilai pemakanan dan berat sekeping/bahagian: THL, data terbuka Fineli 20.0, dimuat turun 2026-09-22. Calotank telah menambah nama bahagian harian dan mengira hasil daripada nilai sumber.

Saiz hidangan ialah contoh, bukannya cadangan hidangan atau jaminan berat bagi setiap unit makanan. Semak rekod sumber untuk bahagian yang boleh dimakan dan cara penyediaan. Pengiraan menggunakan berat hidangan bagi rekod khusus ini.

Contoh berat bahagian atau bahagian untuk makanan ini: Kecil 150 g · Sederhana 200 g · besar 250 g.

Pemakanan bahagian = bilangan item × berat satu item atau bahagian × nilai nutrien setiap 100 g ÷ 100. Pengiraan mengekalkan ketepatan sumber; hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai yang hilang muncul sebagai sempang. Menukar kalkulator tidak menyimpan atau menghantar input ke pelayan atau aplikasi.

Data terbuka Fineli · CC BY 4.0. Calotank adalah bebas dan tidak dihasilkan atau disahkan oleh THL.

Calotank · dikemas kini