Kalori Kissel aprikot

1 hidangan

106 kalori

Kissel aprikot, sup aprikot · kira-kira 150 g

Protein
0.9 g
Karbohidrat
24.2 g
Lemak
0.1 g
Serat
1.3 g

Anggaran menggunakan saiz bahagian yang biasa. Kalori di sini bermaksud kilokalori (kcal). Saiz sumber dan bahagian

Berapa banyak kalori dalam bahagian anda?

Kissel aprikot, sup aprikot · satu item atau bahagian ≈ 150 g

JumlahKalori, lebih kurang.
½ bahagian(75 g)53 kalori
1 hidangan(150 g)106 kalori
2 bahagian(300 g)212 kalori
3 bahagian(450 g)318 kalori

Nilai pemakanan bagi setiap hidangan dan setiap 100 gram

Kissel aprikot, sup aprikot · 1 hidangan (150 g)

NutrienHidangan100 g
Tenaga106 kcal71 kcal
Protein0.9 g0.6 g
Karbohidrat24.2 g16.2 g
Lemak0.1 g0.1 g
Serat1.3 g0.9 g
Gula20.1 g13.4 g
garam0.01 g0.01 g

Kalori Kissel aprikot setiap hidangan

1 hidangan mengandungi tentang 106 kalori. Rekod sumber: Kissel aprikot, sup aprikot. Satu hidangan lalai dalam kalkulator ini bersamaan 150 g. Saiz dan resipi sebenar boleh berbeza.

Protein dalam hidangan ini kira-kira 0.9 g. Setiap 100 g, nilai tenaga adalah kira-kira 71 kcal. Fineli.

Kalori ditemui. Log mereka dalam Calotank.

Masukkan nama bahagian dan kalori anda untuk melihat apa yang tinggal dalam belanjawan harian anda. Pengelogan manual adalah percuma.

Soalan lazim

Berapa besar saiz hidangan dalam kalkulator ini?

Tetapan lalai ialah satu hidangan (150 g), berdasarkan ukuran untuk rekod Fineli ini. Separuh bermaksud separuh daripada jumlah itu. Pilih saiz yang paling hampir dengan hidangan anda; anggaran visual bukan ukuran yang ditimbang.

Bagaimanakah kalori dan nutrien dikira?

Kalkulator mendarabkan bilangan unit atau hidangan dengan berat hidangan daripada sumber dan nilai nutrien bagi setiap 100 g, kemudian membahagikannya dengan 100. Hanya nilai yang dipaparkan dibundarkan. Nilai pemakanan yang tiada ditunjukkan dengan tanda sengkang.

Adakah nilai ini sepadan dengan makanan yang saya makan?

Saiz unit dan resipi berbeza-beza. Jadual menerangkan produk Fineli yang dinamakan, bukan setiap jenama. Label bungkusan anda lebih khusus; kira inti dan bahan tambahan lain secara berasingan.

Sumber, saiz bahagian dan kaedah

Nilai pemakanan dan berat sekeping/bahagian: THL, data terbuka Fineli 20.0, dimuat turun 2026-09-22. Calotank telah menambah nama bahagian harian dan mengira hasil daripada nilai sumber.

Saiz hidangan ialah contoh, bukannya cadangan hidangan atau jaminan berat bagi setiap unit makanan. Semak rekod sumber untuk bahagian yang boleh dimakan dan cara penyediaan. Pengiraan menggunakan berat hidangan bagi rekod khusus ini.

Contoh berat bahagian atau bahagian untuk makanan ini: Kecil 100 g · Sederhana 150 g · besar 200 g.

Pemakanan bahagian = bilangan item × berat satu item atau bahagian × nilai nutrien setiap 100 g ÷ 100. Pengiraan mengekalkan ketepatan sumber; hanya hasil yang dipaparkan dibundarkan. Nilai yang hilang muncul sebagai sempang. Menukar kalkulator tidak menyimpan atau menghantar input ke pelayan atau aplikasi.

Data terbuka Fineli · CC BY 4.0. Calotank adalah bebas dan tidak dihasilkan atau disahkan oleh THL.

Calotank · dikemas kini